O NAS

Przychodnia NZOZ Clinica

Minęło już 20 lat od momentu, gdy pierwszy raz otworzyliśmy drzwi dla naszych pierwszych Pacjentów! Jednak dwie dekady działalności pod jednym szyldem to niewielki kawałek czasu w porównaniu z bogatym doświadczeniem. To wieloletnia praktyka lekarska doktora Jacka Grabickiego zaowocowała powstaniem przychodni NZOZ Clinica w Gruszczycach koło Błaszek. Dokładnie 1 lipca 2003 roku obecny budynek został oddany do użytku i tym samym oficjalnie rozpoczęliśmy pełną działalność, która trwa aż do dziś. Jednak na tym nie zamierzamy poprzestać i dlatego stale poszerzamy zakres naszej działalności o nowe obszary medycyny. Wszystko po to, aby móc nieść jak najlepszą pomoc wszystkim naszym Pacjentom.

Na stronie www.clinica.pl znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje oraz pełen zakres usług świadczonych przez NZOZ Clinica. W razie pytań zapraszamy również do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Galeria zdjęć

Opinie o Nas

Janina KowalczykJanina Kowalczyk
05:36 20 May 23
Pan Łukasz to wyjątkowy fizjoterapeuta, który pomógł mi z rehabilitacją kolana. Dzięki niemu widzę konkretne efekty i czuję się lepiej. Gorąco polecam!
Magdalena PiłatMagdalena Piłat
10:34 22 Dec 22
Profesjonalna klinika. Bardzo dobry lekarz. Polecam
Dominika PiątkowskaDominika Piątkowska
15:17 19 Dec 22
Bardzo wysokiej jakości sprzęt medyczny. Miejsce godne polecenia. Dbałość o pacjenta
Hildegarda GosławskaHildegarda Gosławska
11:18 19 Dec 22
Szczerze polecam. Zabieg wykonany fachowo i rzetelnie.
Aniela CzyżAniela Czyż
18:45 16 Dec 22
Klinika godna polecenia. Zawsze pomocni i super podejście do pacjenta
Danuta JaśkiewiczDanuta Jaśkiewicz
19:47 12 Nov 22
Bardzo dobra przychodnia. Trafiałam w różne miejsca przez moje problemy z kręgosłupem, ale dopiero dr Grabicki celnie postawił diagnozę i wdrożył leczenie które mi pomaga. Serdecznie dziękuję i tak samo polecam
Emilia GruszkaEmilia Gruszka
03:33 10 Nov 22
To dzięki dr. Mateuszowi mój mąż dowiedział sie o chorobie. W innych przechodnich lekarze zlekceważyli jego bóle z kręgosłupem twierdząc ze nie chce mu sie pracować a pan Mateusz podszedł do tego profesjonalnie. Z czystym serduszkiem polecamy
Stanisław SmolińskiStanisław Smoliński
23:26 07 Nov 22
Pan Łukasz doskonały fizjoterapeuta, super profesjonalista. rehabilitacja kolan przynosi dobre efekty.
Oliwier WasiakOliwier Wasiak
22:46 05 Nov 22
Profesjonaliści w swojej dziedzinie. Doskonale postawiona diagnoza i operacja, która zakończyła się sukcesem dzięki zaangażowaniu i ogromnej wiedzy doktora. Serdecznie dziękuje i polecam!
js_loader
Scroll to Top